Mes siūlome Jums ivairias pirtis Jūsų malonumui. Jūsų šventei, naujiems metams ar kitai progai.

Rusiška pirtis – tai garinė pirtis, įrengta puoselėjant rusiškas tradicijas ne tik pasivonoti beržinėmis vantomis, bet ir gerai praleisti laiką.Asmenims, sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, prastai miegantiems, pasižymintiems lėta medžiagų apykaita, patiriantiems nestiprius sąnarių skausmus tokia pirtis ypač rekomenduojama.Greta pirties įrengta jauki banketinė salė talpinanti nedidelę 16 asmenų kompaniją.
Kaina : darbo dienomis ir sekmadieniais iki 17val.- 72eur, nuo 17 val. – 102eur. Penktadieniais – šeštadieniais ir švenčių dienomis iki 17val. – 101eur, nuo 17val. – 116eur.

Japoniška Onsen pirtis – tai Japonijoje didžiausią populiarumą įgijusios pirtys, išsiskiriančios tuo, kad kaitinamasi joje ne karštu garu ar oru, o vandeniu, įkaitintu iki 45 C.„Slėnyje“ Onsen pirtis įrengta laikantis bendrųjų Japonijos tradicijų, tačiau skirtingai nei kalnuose, pirties vanduo nėra iš natūraliųjų šaltinių, o yra praturtintas negyvosios jūros druskomis, pasidabruotas bei pamagnetintas. Toks turtingas gydomosiomis savybėmis vanduo ne tik atpalaiduos bei sušildys, bet ir gerai veiks kvėpavimo takus bei paspartins odos žaizdų gijimą.
Kaina : darbo dienomis ir sekmadieniais iki 17val.- 43eur, nuo 17 val. – 58eur. Penktadieniais – šeštadieniais ir švenčių dienomis iki 17val. – 58eur, nuo 17val. – 87eur.

Lietuviška garinė pirtis – tai pirtis, kurioje garas išgaunamas pilant vandenį arba augalų nuovirą ant įkaitusių akmenų. „Slėnyje“ yra dvi garinės lietuviškos ekologiškos pirtelės.Viena ant Galvės ežero kranto su žolelių nuoviro vonia. Tai detoksikuojantis bei atpalaiduojantis ramybės kampelis. Pirties temperatūra lengvai reguliuojama, kiekvienas gali išsikūrenti pirtį pagal savo poreikius bei sveikatą.
Kaina : darbo dienomis ir sekmadieniais iki 17val.- 43eur, nuo 17 val. – 58eur. Penktadieniais – šeštadieniais ir švenčių dienomis iki 17val. – 58eur, nuo 17val. – 87eur.

Suomiška pirtis, arba sauna, yra labai artima mūsų tradicinei pirčiai. Buvimo saunoje procedūra yra šiek tiek paprastesnė nei rusiškos pirties – įprasta kaitintis 2–3 kartus, pasiekiant gausaus prakaitavimo efektą, prieš pirmą užėjimą kūnas sudrėkinamas duše, o po prakaitavimo būtinai prausiamasi duše arba maudomasi baseine. Svarbi saunos tradicija – vanta. Dažniausiai ir plačiausiai naudojamos beržinės vantos. Oro temperatūra saunoje gali pakilti iki 90–120C, tačiau gali būti ir 60–70C – viskas priklauso nuo šeimininko.„Slėnyje“ suomiška pirtis įrengta buvusiame senojo dvaro vyno rūsyje. Šiame rūsyje rasite ir šalto vandens kubilą atsivėsinimui, ir masažinį dušą, ir jaukią banketinę salę su židinių nedidelei dešimties žmonių kompanijai.
Kaina : darbo dienomis ir sekmadieniais iki 17val.- 58eur, nuo 17 val. – 87eur. Penktadieniais – šeštadieniais ir švenčių dienomis iki 17val. – 87eur, nuo 17val. – 101eur.

Pirčių komplekso nuoma

 
Šis skelbimas ( ID: 30894 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti