Valčių, variklių, echoloto nuoma

Valčių, variklių, echoloto nuoma

Šalia Kauno marių, tik 6 km. iki artimiausios valties įleidimo vietos, nuomojamos lengvos bei kokybiškos, puikiai žvejybai ir laisvalaikiui praleisti tinkančios, pripučiamos- motorinės PVC valtys:
*Runos Glide motorinė- kilinė valtis mėgstantiems greitį. Stabili, lengvai valdoma, su didele vidaus talpa (400×172), svoris 76 kg. , keliamoji galia 700 kg. , aliuminis dugnas, leidžiama kabinti iki 20 Ag. benzininį variklį – para 35 eurai (nuomojama tik kartu su valtine priekaba).
*Aqua- Storm Evolution STk 360E motorinė- kilinė valtis su didele vidaus talpa (360×187), aerostatų (balionų) skersmuo net 51 cm. , svoris 75 kg. , stacionarus dugnas, leidžiama kabinti iki 25 Ag. benzininį variklį, para-35 eurai (nuomojama tik kartu su valtine priekaba).
*Elling F-330 motorinė valtis dviem suaugusiems ir vaikui (330×145), 56 kg. , dugnas knyga, leistinas keleivių su bagažu svoris 500 kg. , para -15 eurų;
*Elling F-310 motorinė valtis dviem (310×145), 33 kg. , dugnas lentelės, pilka, leistinas keleivių ir bagažo svoris 450 kg. , para tik -12 eurų.
Nuomojami pakabinami elektriniai valties varikliai:
*Haswing Protruar 1.0 Ag. (65 Lbs) para -10 eurų (bešepetėlinis variklis su maksimaizeriu, kuris užtikrina energijos taupimą ir sklandų bei tikslų greičio valdymą (labai svarbu velkiaujant);
*Argo 55 Lbs – para 8 eurai, 5 pavaros į priekį, 3 atgal, teleskopinė rankena, įtampos indikatorius.
Gilaus iškrovimo akumuliatoriai:
*Zap Marine Energy Plius 110 Ah.12 V -8 eurai para;
*Kyoto Japan (Italija) 100 Ah.12 V -7 eurai para;
*LiFePO4 120 Ah. ličio geležies fosfato akumuliatorius. Svoris tik 11 kg. para – 10 eurų.
Akumuliatorių nuomojantis 2 paroms ir ilgiau, kroviklis nemokamai. Užstatas 50 eurų.
Pakabinami benzininiai valties varikliai:
*SUZUKI DF6A , 4,4 kw. , lengvas, tik 23,5 kg. sveriantis, nebijantis transportavimo (galima guldyti ant betkurio šono), keturtaktis pakabinamas valties variklis su integruotu 1.0 l. degalų baku. Pridedamas 15 l. išorinis degalų bakas su jungtimis ir žarna – para tik 20 eurų, 2 paros-35 eurai, 3 ir daugiau- para tik 15 eurų.
*TOHATSU M 9.8 B , 7.2 kw. , tik 26 kg. sveriantis, nebijantis transportavimo dvitaktis pakabinamas valties variklis, 12 l. išorinis degalų bakas- para tik 25 eurai, 2 paros-45 eurai, 3 ir daugiau para-20 eurų (degalų mišiniu pasirūpiname mes, tad Jums rūpintis nereikės).
*Akumuliatoriaus įkrovikliai Hecht arba Yato 6/12V, 2-15A. 5-300AH – tik 5 eurai parai (pilnai automatiniai tinka visų tipų švino- rūgštinių, gėlinių bei AGM 6/12V akumuliatoriams , kurių talpa yra iki 300 Ah).
*Valties komplektas su pakabinamu elektriniu varikliu (inkaras, dvi liemenės, akumuliatorius) – tik 30 eurų parai. Komplektas su pakabinamu benzininiu Suzuki 6 Ag. varikliu (inkaras, dvi liemenės, gesintuvas, neskęstantis lynas) – tik 35 eurai. Komplektas su priekaba – 50 eurų.
Echolotai:
*GARMIN STRIKER Vivid 7sv echolotas su ryškiu 7 colio dydžio ekranu, integruotomis GPS funkcijomis ir " Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga. Komplektuojamas su GT52HW- TM keitikliu, kuris puikiai tinka žvejams, kurie žvejoja gėlame vandenyje ir nori CHIRP tradicinio sonaro ir CHIRP ClearVü bei CHIRP SideVü skenuojamojo sonaro. Šis keitiklis nuolat rodo aiškias ir ryškias žuvų linijas, puikiai atskirdamas objektus, taip pat aiškiai apibrėžia struktūrą apačioje ir šalia valties.
Maksimalus gylis gėlame vandenyje – 700 metrų. Para-15 eurų. Užstatas 100 eurų.
*GARMIN STRIKER Plus 5 cv , tai paprastas naudoti 5 colių spalvinis echolotas su " Garmin CHIRP" tradiciniu ir „CHIRP ClearVü“ spinduoliu (Garmin GT20- TM TRDX).
Integruota " Garmin Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti iki 8000 kv. km ploto žemėlapius. Integruotas GPS imtuvas leidžia pažymėti kelionės taškus, kurti maršrutus ir matyti valties greitį.
Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 5" ekranas ir intuityvus valdymas. Tvirtos konstrukcijos korpusas puikiai tinkantis įvairioms žvejybos sąlygoms. Para 10 eurų. Užstatas 50 eurų
Echolotai komplektuojami su akumuliatoriaus baterija, spinduolio (sonaro) ir ekrano laikikliais.
*Valtinės priekabos NIEWIADOW BS 750 su išilginėm atramom nuoma, keliamoji galia 450 kg. , led. žibintai, galima vežti iki 4 m. ilgio valtį, para tik-15 eurų, 2 paros-25 eurai.
* Tiki valtinės priekabos su išilginėm atramom nuoma, priekabos keliamoji galia- 421 kg. , ilgis -4.55 m. , plotis-1.6 m. , linginė, led. žibintai, maksimalus valties ilgis-4.5 m. Para – 20 eurų, 2 paros – 35 eurai.
Pagal išankstinį susitarimą, valties komplektą privežame iki artimiausio Kauno marių ar Nemuno upės kranto, po žvejybos ar pasiplaukiojimo, paimame.

Skelbimo ID: 480920 galiojimo laikas baigėsi.
Pardavėjo kontaktiniai duomenys neskelbiami.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Pripučiamu batutu nuoma Vilniuje.
80 €

Pripučiamu batutu nuoma Vilniuje.

Batutu nuoma Vilniuje. Vilnius Nepraleiskite progos ir rezervuokite pripučiamą batutą ir bet kokia Jūsų šventė bus linksma ir nepakartojama, nes mums rūpi Jūsų vaikų džiaugsmas! Pripučiamų batutnų nuoma darbo dienomis (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) kainuoja mažiau. Nuomojantis batutus, atrakcionus dviem dienom iš eilės , antrai dienai taikoma 50% nuolaida . Taip pat siūlome: Cukraus vatos […]


sviesosiranga.lt – KARAOKE nuoma Kaune
35 €

sviesosiranga.lt – KARAOKE nuoma Kaune

Nuomojame: LED šviesos efektus, lazerius, stovus, garso kolonėles, mikrofonus, multimedija projektorių su ekranu, logotipų projektorių, karaoke rinkinį vakarėliui ir kt. Įrangos komplektus galima keisti, jog jie pilnai atitiktų Jūsų lūkesčius. Nuoma išduodama ir priimama iš anksto suderintu laiku MB „Šviesos įranga” ofise. Įrangos rezervacija ir informacija: Telefonu: +37067105342 El. paštu: info@sviesosiranga.lt Atvykus pas mus: Taikos […]


Baidarių nuoma, Nameliai ant Jūros upės kranto, TURISTAUK LT
15 €

Baidarių nuoma, Nameliai ant Jūros upės kranto, TURISTAUK LT

Turistauk ir poilsiauk Lietuvoje prie Jūros upės Šilalėje su TURISTAUK LT: Baidarių (120 vnt.) nuoma Jūros upe Nameliai ant Jūros upės kranto Dobilų Slėnyje – kvepiantys mediena, su patogiomis lovomis (40 miegamų vietų) ir terasomis. Dobilų Slėnis – tai poilsio vieta, apsupta Jūros upės ir miško, kur natūrali gamta įsileidžia šiek tiek komforto ir patogumo. […]


Žiemos pramogos „Panerio poilsiavietėje“

Žiemos pramogos „Panerio poilsiavietėje“

Žiemos pramogos „Panerio poilsiavietėje“ Žiemos pramogos visai šeimai Panerio poilsiavietėje! Nors sniegas žiemą gal ir retas reiškinys, tačiau jei laimė nusišypsojo, ištrūkti į gamtą ir išbandyti snieguotas žiemos pramogas tikrai verta. Žiemos metu siūlome: – Pasimėgauti didelio laužo liepsna; – Pasigaminti lauko pavėsinės židinyje mėgstamą maistą ir karštus gėrimus. Tereikia tik šiltai apsirengti ir atvykti […]


Plaukimas baidarėmis Kaune

Plaukimas baidarėmis Kaune

Plaukimas baidarėmis Kaune Galimybė pamatyti kitokį Kauną nuo vandens plaukiant baidarėmis Nemunu su nedidele kompanija. Siūlome nedidelei grupelei plaukti baidarėmis Nemunu nuo A. Brazausko hidroelektrinės iki Vilijampolėje esančios aikštelės (Kulautuvos g. 45 F). Plaukimas baidarėmis – proga praleisti laiką su šeima ar draugais. Trumpi plaukimai sukelia daug nepamirštamų įspūdžių bei ugdo meilę gamtai ir savo […]


Plaustų nuoma Kaune

Plaustų nuoma Kaune

Plaustų nuoma Kaune Siūlome išbandyti pramogą – plaukimą plaustais Nemunu. Tai pramoga, kurioje užmiršite kasdienius rūpesčius ir pasinersite į gamtos harmoniją. Viskas, ko Jums reikia, tai surinkti draugų, giminaičių ar bendradarbių kompaniją, su kuria nepamirštamai praleisite laiką didingo Nemuno apsuptyje. Plaukimą pradėti galima per Kauną nuo M. K Čiurlionio tilto. Praplaukiame Akropolį, Žalgirio arena, Nemuno […]