7 €

Jūros upė savo grožiu ir maršrutų įvairove garsi ne tik Žemaitijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Jūra – vingiuota, pasižyminti giliu slėniu, rėvų, akmenų gausa, išgriautų užtvankų slenksčiais, nemažu nuolydžiu, upės šlaitais, pasipuošusiais atodangomis ir apaugusiais didingais ąžuolais, piliakalniais, gamtos ir kultūros paminklais. Turistą maloniai nuteikia nuolat besikeičiantis kraštovaizdis, grynas oras, natūrali gamta. Akį džiugina ir širdį glosto įvairiaspalviai ir reti augalai.
Baidarių nuoma Jūra visiems: žygiai Jūra nenuobodūs, tinkami ir pradedantiesiems, ir šeimoms su vaikais, ir dideliems kolektyvams, ir patenkina aštresnių pojūčių mėgėjų poreikius.
Bus pasirūpinta viskuo bei pasiūlyta nakvynė – jums paruošta stovyklavietė Dobilų slėnis prie Jūros upės su pavėsinėmis, Dovydo stovyklavietė su nameliais ant Jūros upės kranto, kaimo sodyba Rubinzauras netoli Šilalės miesto, erdvi poilsiavietė Palaivis Jūros pakrantėje ir Pajūrio seniūnijos rekreacinė stovyklavietė su baidarių prieplauka.
Po plaukimo baidarėmis turistams siūlome pratęsti pramogas ir pasilepinti mobilioje pirtelėje ar kubile.

Turistauk.lt – baidarių nuoma, mobili pirtis, stovyklavietė

 
Šis skelbimas ( ID: 74759 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti