Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

1

Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

Stogo langai gali suteikti daugiau natūralios šviesos ir pagerinti patalpų vėdinimą tose jūsų namo vietose, kuriose viso to reikia labiausiai ir kuriose standartiniai vertikalūs langai būtų nepraktiški, nes negalėtų padėti pasiekti norimo rezultato.

Stogo langai, kaip ir sufleruoja jų pavadinimas, yra langai, kurie įmontuojami į namo stogą. Jie gali būti atidaromi arba neatidaromi ir puikiai užtikrina šviesos bei šviežio oro patekimą į tamsesnę namo dalį. Daugeliui šiuolaikinių namų savininkų stogo langai yra idealus langų sprendimas bandant naujai įrengti palėpę, rūpinantis namų priestatu ar kitomis erdvėmis.

Todėl jei jūs taip pat jau kurį laiką svarstote apie stogo langus, pateiksime jums keletą svarbių privalumų.Taip pat daugiau informacijos surasite čia.

Gaunama daugiau natūralios šviesos

Stogo langai suteikia natūralios šviesos tose namo vietose, kur standartinis vertikalus langas yra tiesiog nepraktiškas. Pagrindiniai pavyzdžiai, kur tai gali būti reikalinga, yra palėpės ir namo priestatai. Tamsūs koridoriai ir nuo išorinių sienų atitverti kambariai taip pat yra tos vietos, kuriose stogo langas gali suteikti daugiau natūralios šviesos – skirtingai nei standartinis langas. Tai gali reikšmingai pakeisti jūsų gyvenamąsias patalpas.

Padidinama gyvenamoji erdvė

Stogo langai padidina natūralios šviesos kiekį, todėl jie gali padėti padidinti gyvenamąją namų erdvę, suteikdami papildomos erdvės laisvalaikiui, daiktų sandėliavimui, darbo kabinetui, biurui ar net papildomam miegamajam.

Kiekvienas būsto pirkėjas žino, kad kiekvienas kvadratinis namo metras yra brangi „prekė“, todėl labai svarbu kuo geriau išnaudoti tai, ką turite!

Lengviau įveikiami statybų metu atsiradę „apribojimai“

Kai kuriais atvejais pastato apribojimai gali riboti ir namuose leidžiamų montuoti langų tipus. Dažnai tai gali būti susiję su būtinybe suderinti langus su bendra pastato estetika. Todėl kai kuriais atvejais stogo langai gali būti geriausias ar net vienintelis pasirinkimas.

Pagerinamas namo vėdinimas

Ventiliacija namuose yra labai svarbi ir padeda sumažinti ore esančių teršalų bei namuose vyraujančios drėgmės kiekį – dėl pastarosios gali atsirasti pelėsis ir ant langų nuolatos kauptis kondensatas.

Vėdinimas taip pat padeda kontroliuoti namuose esančius kvapus ir užtikrina geresnę oro kokybę būsto viduje, taip namuose padidinant bendrą komforto lygį.

Padidinamas šiluminis komfortas

Svarbu, kad namuose būtų labai jauku. Todėl nesvarbu, ar norima, kad kambaryje vasarą būtų malonu ir vėsu, ar jauku ir šilta žvarbiais žiemos vakarais, šiluminis komfortas neabejotinai turi didžiulės įtakos tam, kaip jausis namuose gyvenantys žmonės.

Stogo langai su energiją taupančiais stiklais namuose gali padidinti šiluminį komfortą ištisus metus, nes žiemą sulaiko šiltą orą viduje, o vasarą jo nepraleidžia į vidų.

Pagerėja garso izoliacija

Garso izoliacija yra nepaprastai svarbi. Nepageidaujamas triukšmas gali sukelti didelį stresą ir nuovargį bei trukdyti mėgautis kasdieniu gyvenimu.

Stogo langai su stiklo paketais, pasižyminčiais geriausiomis garso izoliacinėmis savybėmis, kartu su kitais triukšmą slopinančiais sprendimais, gali apsaugoti nuo didelio triukšmo, pvz., netoliese vykstančių statybų garsų, judrių kelių ar žemai skrendančių lėktuvų.

Padidėja namo vertė

Namai, kuriuose yra daugiau natūralios šviesos, geresnė ventiliacija ir garso izoliacija, didesnis šiluminis komfortas ir maksimaliai padidintas gyvenamasis plotas, gali būti labai patrauklūs gyvenamųjų būstų pirkėjams. Kadangi stogo langai gali padėti visa tai užtikrinti, jie gali būti gera investicija į jūsų namus.

Taigi, kai yra tiek daug stogo langų privalumų, nenuostabu, kad šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas ir toks didelis stogo langų asortimentas, tarp kurių taip pat yra ir visų pripažinti bei vertinami stoglangiai Velux.

Rekomenduojame

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Dažnai namų ir butų savininkams vonios kambario įrengimo etape iškyla klausimas: „Kas yra geriau – dušo padėklas ar dušo kabina? Atrodytų, kad atsakymas paprastas: jei norite viską padaryti greitai, pasirinkite paruoštą dušo kabiną, jei norite kažko nestandartinio – sukurkite dušo zoną pagal savo norus ir poreikius su dušo padėklu. Tiesą sakant, sprendimą kartais priimti būna […]

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Tekantis vanduo iš krano bei tualetas vonios kambaryje nėra kažkoks stebuklas ar privalumas. Tai būtinybe ir kasdienybe. Deja, ne visur jų įrengimas yra paprastas kaip du kart du. Kartais tenka paplūšėti ar net pasukti galvą, kaip turėti šiuos atrodytų 21 amžiuje įprastus dalykus. Lietuvoje vis dar daug namų ūkių, kurie dėl įvairių priežasčių negali prisijungti […]

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Pianino pervežimas yra sunkus darbas. Ne vien dėl to, kad tai sunkus daiktas, tačiau ir dėl savo gabaritų bei jautrumo. Prieš judinant šį įstabų muzikos instrumentą verčiau apsvarstykite galimybę pasikviesti profesionalius perkraustytojus, kurie žino kaip elgtis su pianinu. Tai ypač aktualu tuomet, kai pianinas yra kažkelintame aukšte ir netelpa į liftą ar laiptinė, koridorius yra […]

Automobilio nuoma per atostogas

Automobilio nuoma per atostogas

Po įtempto darbo ir gyvenimo būdo atostogos gali būti pats geriausias būdas atpalaiduoti kūną bei mintis. Patogumui ir komfortui užtikrinti atostogų metu, vis daugiau žmonių renkasi automobilio nuomos paslaugą. Štai kokie yra pagrindiniai automobilio nuomos per atostogas pranašumai: Keliaujant automobiliu patogu, jog galima individualiai planuoti ir koreguoti maršrutą, neatsižvelgiant į kitus. Galima lengvai ir patogiai […]

Nekilnojamas turtas Druskininkuose: kaip išsirinkti?

Nekilnojamas turtas Druskininkuose: kaip išsirinkti?

Neretai būstą išsirinkti labai sudėtinga. Stebėtis nereikia. Juk neretai reikia pagalvoti ne tik apie kainas, esančias rinkoje, bet ir kitus dalykus. Juk kiekvienam labai svarbu, jog namai atitiktų keliamus reikalavimus. Visgi reikia pastebėti, jog kai kurių žmonių keliami kriterijai yra labai dideli, todėl nekilnojamo turto agentams sudėtinga pasiūlyti klientams tai, kas jiems patiktų. Nekilnojamas turtas […]

Nuosavas būstas – paskola ar nuoma?

Nuosavas būstas – paskola ar nuoma?

Ilgą laiką nuomininkai gali pabrėžti, kad jie „išmeta pinigus“ su kiekviena mėnesine įmoka. Galų gale, namų savininkai turi sukurti nuosavybės vertę kiekvieną kartą, kai jie moka savo hipoteką. Bet ar tai reiškia, kad vienas variantas yra geresnis už kitą? Tai nėra taip supjaustyta ir išdžiovinta.Nors būsto pirkimas gali turėti finansinės naudos ilguoju laikotarpiu, jis taip […]