Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

1

Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

Stogo langai gali suteikti daugiau natūralios šviesos ir pagerinti patalpų vėdinimą tose jūsų namo vietose, kuriose viso to reikia labiausiai ir kuriose standartiniai vertikalūs langai būtų nepraktiški, nes negalėtų padėti pasiekti norimo rezultato.

Stogo langai, kaip ir sufleruoja jų pavadinimas, yra langai, kurie įmontuojami į namo stogą. Jie gali būti atidaromi arba neatidaromi ir puikiai užtikrina šviesos bei šviežio oro patekimą į tamsesnę namo dalį. Daugeliui šiuolaikinių namų savininkų stogo langai yra idealus langų sprendimas bandant naujai įrengti palėpę, rūpinantis namų priestatu ar kitomis erdvėmis.

Todėl jei jūs taip pat jau kurį laiką svarstote apie stogo langus, pateiksime jums keletą svarbių privalumų.Taip pat daugiau informacijos surasite čia.

Gaunama daugiau natūralios šviesos

Stogo langai suteikia natūralios šviesos tose namo vietose, kur standartinis vertikalus langas yra tiesiog nepraktiškas. Pagrindiniai pavyzdžiai, kur tai gali būti reikalinga, yra palėpės ir namo priestatai. Tamsūs koridoriai ir nuo išorinių sienų atitverti kambariai taip pat yra tos vietos, kuriose stogo langas gali suteikti daugiau natūralios šviesos – skirtingai nei standartinis langas. Tai gali reikšmingai pakeisti jūsų gyvenamąsias patalpas.

Padidinama gyvenamoji erdvė

Stogo langai padidina natūralios šviesos kiekį, todėl jie gali padėti padidinti gyvenamąją namų erdvę, suteikdami papildomos erdvės laisvalaikiui, daiktų sandėliavimui, darbo kabinetui, biurui ar net papildomam miegamajam.

Kiekvienas būsto pirkėjas žino, kad kiekvienas kvadratinis namo metras yra brangi „prekė“, todėl labai svarbu kuo geriau išnaudoti tai, ką turite!

Lengviau įveikiami statybų metu atsiradę „apribojimai“

Kai kuriais atvejais pastato apribojimai gali riboti ir namuose leidžiamų montuoti langų tipus. Dažnai tai gali būti susiję su būtinybe suderinti langus su bendra pastato estetika. Todėl kai kuriais atvejais stogo langai gali būti geriausias ar net vienintelis pasirinkimas.

Pagerinamas namo vėdinimas

Ventiliacija namuose yra labai svarbi ir padeda sumažinti ore esančių teršalų bei namuose vyraujančios drėgmės kiekį – dėl pastarosios gali atsirasti pelėsis ir ant langų nuolatos kauptis kondensatas.

Vėdinimas taip pat padeda kontroliuoti namuose esančius kvapus ir užtikrina geresnę oro kokybę būsto viduje, taip namuose padidinant bendrą komforto lygį.

Padidinamas šiluminis komfortas

Svarbu, kad namuose būtų labai jauku. Todėl nesvarbu, ar norima, kad kambaryje vasarą būtų malonu ir vėsu, ar jauku ir šilta žvarbiais žiemos vakarais, šiluminis komfortas neabejotinai turi didžiulės įtakos tam, kaip jausis namuose gyvenantys žmonės.

Stogo langai su energiją taupančiais stiklais namuose gali padidinti šiluminį komfortą ištisus metus, nes žiemą sulaiko šiltą orą viduje, o vasarą jo nepraleidžia į vidų.

Pagerėja garso izoliacija

Garso izoliacija yra nepaprastai svarbi. Nepageidaujamas triukšmas gali sukelti didelį stresą ir nuovargį bei trukdyti mėgautis kasdieniu gyvenimu.

Stogo langai su stiklo paketais, pasižyminčiais geriausiomis garso izoliacinėmis savybėmis, kartu su kitais triukšmą slopinančiais sprendimais, gali apsaugoti nuo didelio triukšmo, pvz., netoliese vykstančių statybų garsų, judrių kelių ar žemai skrendančių lėktuvų.

Padidėja namo vertė

Namai, kuriuose yra daugiau natūralios šviesos, geresnė ventiliacija ir garso izoliacija, didesnis šiluminis komfortas ir maksimaliai padidintas gyvenamasis plotas, gali būti labai patrauklūs gyvenamųjų būstų pirkėjams. Kadangi stogo langai gali padėti visa tai užtikrinti, jie gali būti gera investicija į jūsų namus.

Taigi, kai yra tiek daug stogo langų privalumų, nenuostabu, kad šiuolaikinėje rinkoje yra siūlomas ir toks didelis stogo langų asortimentas, tarp kurių taip pat yra ir visų pripažinti bei vertinami stoglangiai Velux.

Rekomenduojame

Kaljanas kas tai?

Kaljanas kas tai?

Kaljanas tai prietaisas skirtas rūkymui, jis buvo išrastas Indijoje, vėliau stipriai paplitęs Egipte ir Turkijoje. Šis prietaisas primena pypke, skiriasi tik tuo, kad dūmai papildomai pereina per vandenį. Kaljanas nuo senų laikų laikomas prietaisu atsipalaiduoti, ankščiau šie kaljanai buvo gaminami iš kokoso, šiuo metu jie labai patobulėjo. Kaljanai ir jų evolucija Kaljanų kultūra labai populiarėja, […]

Kiek kainuoja komercinės patalpos Vilniuje?

Kiek kainuoja komercinės patalpos Vilniuje?

Kiekvienam verslui vykdyti reikalingos komercinės patalpos Vilniuje ar kita mieste, kuriam vykdoma veikla. Nuo to, kokias patalpas pasirinksite, priklauso ne tik Jūsų veiklos perspektyvos ir darbo našumas, bet ir Jūsų įvaizdis. Todėl tinkamas patalpų pasirinkimas- labai svarbus sprendimas. Dažniausiai prieš ieškant patalpų reikia numatyti tam skirtą biudžetą. Tačiau ar žinote, nuo ko priklauso patalpų kaina? […]

Patarimai nuomojantis pirmąsias komercines patalpas

Patarimai nuomojantis pirmąsias komercines patalpas

Jei esate pasirengę išsinuomoti pirmąsias komercines patalpas savo įmonei, pirmiausia reikia daug ką apsvarstyti. Procesas gali būti sudėtingas, o daugybė veiksnių gali turėti įtakos jūsų galutiniam sprendimui. Nuomininkas turi apgalvoti nuomos vietos ir kainos santykį, nuomos sąlygas ir trukmę bei tai, ar biuro patalpos suteikia galimybių plėsti verslą ateityje. Taigi, jei manote, kad esate pasirengę […]

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Dažnai namų ir butų savininkams vonios kambario įrengimo etape iškyla klausimas: „Kas yra geriau – dušo padėklas ar dušo kabina? Atrodytų, kad atsakymas paprastas: jei norite viską padaryti greitai, pasirinkite paruoštą dušo kabiną, jei norite kažko nestandartinio – sukurkite dušo zoną pagal savo norus ir poreikius su dušo padėklu. Tiesą sakant, sprendimą kartais priimti būna […]

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Tekantis vanduo iš krano bei tualetas vonios kambaryje nėra kažkoks stebuklas ar privalumas. Tai būtinybe ir kasdienybe. Deja, ne visur jų įrengimas yra paprastas kaip du kart du. Kartais tenka paplūšėti ar net pasukti galvą, kaip turėti šiuos atrodytų 21 amžiuje įprastus dalykus. Lietuvoje vis dar daug namų ūkių, kurie dėl įvairių priežasčių negali prisijungti […]

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Pianino pervežimas yra sunkus darbas. Ne vien dėl to, kad tai sunkus daiktas, tačiau ir dėl savo gabaritų bei jautrumo. Prieš judinant šį įstabų muzikos instrumentą verčiau apsvarstykite galimybę pasikviesti profesionalius perkraustytojus, kurie žino kaip elgtis su pianinu. Tai ypač aktualu tuomet, kai pianinas yra kažkelintame aukšte ir netelpa į liftą ar laiptinė, koridorius yra […]