Savarankiškas būsto remontas – didesnių išlaidų rizika

1

Savarankiškas būsto remontas – didesnių išlaidų rizika

Griovimo darbai – paslauga, kuri yra aktuali ne tik tiems žmonės, kurie planuoja namo griovimo procesus, bet ir visiems, kurie nori atlikti greitą ir maksimaliai kokybišką būsto remontą. Nors objektyviai vertinant šių dienų kainas, griovimo darbų kainos tikrai nėra didelės, tačiau dauguma žmonių atlikinėdami būsto remontą, įvairius griovimo ar demontavimo darbus atlieka patys ir labai retai kreipiasi į specialistus.

Gaila, tačiau savarankiški sienų griovimo, tinko ardymo ar grindų demontavimo darbai dažniausiai padaro daugiau žalos nei naudos. Todėl tikrai reikėtų šiek tiek geriau susipažinti su teikiamomis griovėjų paslaugomis, paslaugų kainomis, papildomais privalumais, kuriuos suteikia profesionalus griovėjų darbas ir atsakyti sau į klausimą – ar tikrai verta tokio pobūdžio darbus atlikti patiems?

Tinko nudaužymas – atlikti patiems ar patikėti profesionalams?

Įgyvendinant kapitalinio buto remonto procesus beveik visada reikia pašalinti seną, įtrūkusį arba tiesiog per daugelį metų nusidėvėjusį tinką. Dekoratyvinio tinko išardymas – darbas, kurį turint tinkamas priemones galima atlikti savarankiškai. Tačiau reikėtų atsižvelgti į kelis aspektus. Visų pirma, norint tinkamai nudaužyti tinką tikrai reikia kokybiškų įrankių bei specialių priemonių. Kokybiška statybinė įranga šiais laikais tikrai nepasižymi itin patraukliais kainos rodikliais. Vieną kartą su šiomis brangiomis priemonėmis atlikus tinko nudaužymo procesus, šių įrankių greičiausiai jau niekada nepanaudosite.

Taip pat reikėtų įvertinti tai, jog tinko nudaužymas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nesudėtingas procesas. Netinkamai išardžius tinką galima pažeisti būsto sienų būklę. O šis nemalonumas tikrai pareikalaus didesnių finansinių išlaidų tolimesniuose remonto etapuose. Taigi nesudėtingai galime padaryti išvadą, jog profesionalios griovėjų paslaugos yra racionalesnis sprendimas tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.

Ar galima grindų demontavimą atlikti savarankiškai?

Grindų demontavimas nėra toks atsakingas, ypatingo kruopštumo reikalaujantis procesas kaip tinko ardymas, tačiau ir grindų demontavimui reikia specialios įrangos. Jeigu tiesiog planuojate nuimti viršutinį grindų sluoksnį ir pakeisti jį nauju – tuomet tikėtina, jog šį procesą pavyks įgyvendinti savarankiškai. Tačiau, jeigu remontuojamame būste reikia išardyti betonines grindis ar pamatus, jeigu reikia įgilinti rūsio grindis, tokiu atveju tikrai neapsieisite be profesionalių griovėjų pagalbos.

Grindų demontavimo procesai yra labai nešvarus ir tikrai ne itin malonus darbas, kurį tikrai vertėtų patikėti specialistams. Grindų demontavimas taip pat nėra brangi griovimo darbų paslauga. Profesionalai visus grindų griovimo ir demontavimo darbus atlieka greitai, sklandžiai ir svarbiausia – švariai. Todėl pasinaudojus profesionalų paslaugomis galėsite džiaugtis kokybišku rezultatu ir iš karto tęsti kitus remonto darbus.

Vidinių būsto pertvarų ardymas – eksperimentų nepripažįstantis darbas

Atliekant būsto remonto procesus dauguma žmonių neapsiriboja nauja sienų spalva ar nauja grindų danga. Kapitalinio remonto metu dažnai įgyvendinami ir būsto išplanavimo pokyčiai. Visai nesvarbu, kokio tipo sieną planuojate griauti, šių darbų tikrai negalima atlikti patiems. Būsto sienos yra glaudžiai susijusios tarpusavyje, taigi netinkamai pajudinus vieną sieną, tikrai galite netekti visų.

Būsto pertvarų griovimą profesionalūs griovėjai atlieka labai greitai ir kokybiškai. Griovėjai visada paruošia namų darbus ir tinkamai įvertina pastato konstrukciją bei konkretaus būsto sienų griovimo galimybes. Pertvarų griovimas yra sąlyginai greitas darbas, todėl pasinaudojus profesionalių griovėjų paslaugomis tikrai nepatirsite itin didelių finansinių išlaidų ir galėsite džiaugtis nepakitusiu būsto stabilumu.

Natūralu, jog visi žmonės atlikinėdami būsto remontą mieliau investuoja į statytojų, o ne į griovėjų paslaugas. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog tinkamai įgyvendinti vidinių pastato konstrukcijų griovimo ar apdailos detalių demontavimo darbai gerokai palengvina ir naujų sienų statymo ar naujos grindų dangos montavimo darbus. O visa tai – tikrai atsispindi ir galutinėje viso būsto remonto kainoje.

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Pagerinkite savo interjero dizainą puikiu kavos staliuku

Pagerinkite savo interjero dizainą puikiu kavos staliuku

Kavos staliukai yra nepelnytai primiršti interjero dizaino elementai, kurie jūsų gyvenamajai erdvei suteikia ir funkcionalumo, ir stiliaus. Nesvarbu, ar mėgaujatės rytiniu kavos puodeliu, ar priimate svečius, ar paprasčiausiai po ilgos dienos pakelkite kojas, tinkamas žurnalinis staliukas gali padidinti jūsų namų komfortą ir estetiką. Štai kodėl kavos staliukas yra esminis jūsų interjero baldas ir patarimai, kaip […]


Natūralios odos galanterinių gaminių išskirtinumas

Natūralios odos galanterinių gaminių išskirtinumas

Mados tendencijos keičiasi labai greitai. Kiekvieną sezoną mus bombarduoja vis naujų stilių drabužiai, rankinių spalvos, kulnų aukščiai ir formos, o spintų turinys keičiasi kaip kaleidoskope. Kartais sunku nustatyti, ar ant pakabos kabantis daiktas vis dar madingas, ar jau nebemadingas. Laimei, yra aksesuarų, kurie itin gerai atsispiria sezoninėms naujovėms ir mados užgaidoms – odiniams gaminiams. Taigi, […]


Perskaitytos knygos. Ar kaupti ar parduoti, dovanoti?

Perskaitytos knygos. Ar kaupti ar parduoti, dovanoti?

Jei esate knygų mėgėjas, tikriausiai turite daug perskaitytų knygų, kurios užima vietą jūsų lentynose ar spintelėse. Galbūt jūsų knygų kolekcija yra jums brangi ir atspindi jūsų asmenybę, pomėgius ir vertybes. Arba galbūt jums sunku atsisakyti knygų, nes jūsų prisirišimas prie jų yra stiprus ir emocinis. Bet ar verta kaupti perskaitytas knygas, jei jos nebetarnauja jums […]


Kaip pasirinkti tobulą patalynę nuomojant būstą

Kaip pasirinkti tobulą patalynę nuomojant būstą

Norint susikurti patogią ir patrauklią miego erdvę, labai svarbu pasirinkti tinkamą patalyne. Puiki patalynė ne tik pagerina miego kokybę, bet ir suteikia miegamajam daugiau stiliaus. Be to, tai ypač svarbu, kai užsiimama trumpalaike nuoma, kuomet būtina užtikrinti, kad nuomininkai jūsų nuomojamame būste jaustųsi komfortiškai. Taigi, pateikiame patarimų, kurie padės išsirinkti tobulą patalynę. Bendrinti


Įrankių nuomos privalumai

Įrankių nuomos privalumai

Įrankių nuoma tampa vis populiaresnė paslauga tiek profesionalių statybininkų tarpe, tiek paprastų žmonių, kurie nori atlikti remontą savo namuose ar sode. Šiame straipsnyje apžvelgsime įrankių nuomos privalumus. Taip pat aptarsime efektyvius būdus kaip nuomojantis įrankius sutaupyti pinigus ir sugaišti žymiai mažiau laiko atliekant tam tikrus darbus. Kas yra įrankių nuoma? Įrankių nuoma yra paslauga, kurios […]


Trumpalaikės nuomos privalumai ir trūkumai

Trumpalaikės nuomos privalumai ir trūkumai

Labai sparčiai populiarėjant būsto nuomos platformai „Airbnb“, didelė vartotojų dalis ėmė vis daugiau dėmesio skirti trumpalaikei nuomai, todėl nenuostabu, jog kasmet įsigyjama vis daugiau nekilnojamojo turto objektų, skirtų trumpalaikei nuomai. Tuo tarpu, jei klausiate savęs, kuo skiriasi ilgalaikė ir trumpalaikė būsto nuoma, atsakyti nesunku. Ilgalaikė nuoma paprastai būna 12 mėnesių ir ilgesniam laikotarpiui, o trumpalaikė […]