Motorolerių nuoma Klaipėdoje Klaipėdos m.

Motorolerių nuoma Klaipėdoje

Paįvairink savo vasarą – nuomuokis motorolerį ir patirk naujų įspūdžių vienas ar su savo draugų kompanija! Motorolerių nuoma suteiks galimybę susipažinti su pajūrio kraštu kitaip, nei įprasta.

MotoRent.LT – jauna kompanija, teikianti motorolerių nuomą nuo 2015 metų. Mes išsiskiriame tuo, kad nuomojame kelių markių ir modelių motorolerius, taip suteikdami savo klientams galimybę rinktis tarp įvairių važiavimo aspektų: komfortabilumo, kainos, ekonomijos ir t.t.!

Garantuojame, kad pasirinkę mus, gausite geriausią kainos ir kokybės santykį. Nuomojami motoroleriai ne iš akmens amžiaus – turi elektrinius starterius, diskinius priekinius ir galinius stabdžius, atvirkščiai nei dauguma mūsų konkurentų nuomojamos transporto priemonės! Siūlome tik žinomiausių Italijos ir Prancūzijos gamintojų motorolerius!

Motorolerių nuomininkams NEMOKAMAI duodame vieną arba du šalmus, priklauso nuo būtinybės!

MOTOROLERIŲ NUOMOS KAINA TIK NUO 20e/parai!

Norint išsinuomoti motorolerį būtinas bet kokios kategorijos vairuotojo pažymėjimas, taip pat pasirašoma nuomos sutartis dėl mūsų, bei jūsų pačių saugumo!

Norėdami gauti detalesnės informacijos susisiekite:
*MotoRent.LT (asmenine žinute)
*865519482

Maloniai laukiame adresu Tilžės g. 67! 🙂

-Pagarbiai, MotoRent.LT komanda.

20 €
Susisiekti +37065519482
Adresas: Klaipėdos m. sav.,
ID: 189871   2017-05-28
Motorolerių nuoma Klaipėdoje
20 €

Motorolerių nuoma Klaipėdoje

Motorolerių nuoma Klaipėdoje! Nauja PRAMOGA PAJŪRYJE! YAMAHA motorolerių nuoma jau Klaipėdoje! IŠSILAISVINK nuo rūpesčių ir pralėk su vėjeliu! Adresas: Kretingos g.8, Klaipėda Info tel: 860000886 Būtina išankstinė registracija telefonu.

www.Imkmoto.lt Motorolerių nuoma Klaipėdoje Nidoje Sventojoje bei aplink…

www.Imkmoto.lt Motorolerių nuoma Klaipėdoje Nidoje Sventojoje bei aplink…

Motorolerių nuomos punktas Klaipėdoje. Siūlome pasinaudoti puikia vasariška pramoga vienam ar visai draugų kompanijai. Motorolerių nuoma suteiks galimybę pasižvalgyti po pajūrio kraštą kitu kampu. Ši smagi pramoga puikiai tinka tiek Klaipėdos miesto turistams, tiek ir patiems Klaipėdiečiams. Motoroleris suteikia laisvės judėjimui, galite lengvai, greitai ir su įspūdžiais apkeliauti gražiausias Neringos vietas, Nida, Palangą ir kitus […]

Motoroleriu nuoma Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje

Motoroleriu nuoma Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje

Norite, kad ši vasara būtų smagi? Išbandykite naujus Yamaha motorolerius ir smagi vasara garantuota ne tik Jums, bet ir Jūsų draugams! Motoroleriu nuoma Klaipedoje, Palangoje, Nidoje.