Lietuviškos saulės baterijos

1

Lietuviškos saulės baterijos

Saulės baterijos tai energijos rūšies keitimo įtaisas, verčiantis saulės energiją į elektros energiją. Kartais jos dar vadinamos saulės moduliais ar saulės elementais.

Įsirengiant saulės elektrinę, baterijos yra vienas iš pagrindinių elementų. Nuo jų priklauso elektrinės efektyvumas, kaina bei išorinis vaizdas. Saulės modulius gamina pažangios pasaulyje bendrovės, taip pat Lietuvos įmonė „SoliTek“. Lietuvoje gaminami moduliai savo kokybe, efektyvumu ir ilgaamžiškumu nenusileidžia Vokietijos, Italijos ir kitų šalių gamintojams.

Lietuviškos „SoliTek Solid“ saulės baterijos

„SoliTek“ išsiskiria savo pažangumu, įmonės specialistai yra vieninteliai Europoje valdantys visą saulės baterijų gamybos procesą, jie atlieka tyrimus, nuolat tobulina technologijas, gamina saulės modulius. Įmonės sukurtiems moduliams „SoliTek Solid“ suteiktas tarptautinis Vokietijos standartų biuro TUV Nord išplėstinis sertifikatas. Jų gamybai naudojamas grūdintas stiklas, išnaudojamas stiklo ilgaamžiškumas, todėl net po 30 metų saulės baterijų efektyvumas sumažėja labai nežymiai. Baterijos atitinka A klasės gaisrinės saugos reikalavimus, jos atsparios gaisrui, todėl puikiai tinka tokiose įstaigose kaip ligoninės, vaikų darželiai, globos namai.

„SoliTek Solid“ saulės baterijos taip pat atsparios šiaurės klimato sąlygoms – stipriems vėjo gūsiams, sniegui, krušai, todėl jų pirkėjai yra Šiaurės Europos šalys, Norvegija, Švedija, Suomija. Baterijos taip pat gali būti montuojamos vietovėse, kur itin aukšta temperatūra ir drėgmė, jos atsparios smėliui, dulkėms, amoniakui, druskų korozijai. Tokiomis savybėmis pasižymintys moduliai gali būti montuojami fermose, šiltnamiuose ir kituose specifiniuose objektuose.

„Saulės grąža“ siūlomos „SoliTek“ baterijos

Viena iš pažangiausių Lietuvoje saulės energetikos įmonių – „Saulės grąža“ savo klientams siūlo kelių rūšių šias lietuviškas saulės baterijas: „SoliTek Solid Bifacial“, „SoliTek Solid Pro“, SoliTek Standart“. Dvipusiai moduliai „SoliTek Solid Bifacial“ surenka tiesioginę saulės šviesą ir jos atspindžius nuo žemės ar stogo. Modulių efektyvumo garantija išlieka 90 % net ir po 30 metų. Dėl naujausių technologijų moduliai generuoja 25 % daugiau elektros energijos nei įprasti.

„SoliTek Solid Pro“ saulės baterijoms suteikiama net 30 metų garantija, o veikti po garantinio laikotarpio jos dar gali apie 20 metų. Šios baterijos išsiskiria savo estetika ir dizainu, jos bus patrauklus pasirinkimas žmonėms, kuriems svarbu puiki namo išvaizda.

Rekomenduojame

Prikabinamų namelių nuoma, kur galima keliauti?

Prikabinamų namelių nuoma, kur galima keliauti?

 Prikabinamų namelių nuoma tampa vis labiau populiaresnė pramoga siekiant kokybiškai praleisti laika ir siekiant sutaupyti pinigų kelionėje. Tai pramoga, kuri leidžia keliauti jums patiems patinkančiais maršrutais. Taip pat tai leidžia keliauti didesniam kiekiui žmonių, žinoma tai priklauso nuo namelio dydžio. Taipogi tai leidžia kartu su savimi pasiimti savo augintinius, ko negali daryti keliaujant ir apsistojant […]

Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

Trinkelių klojimas daugeliui žmonių gali pasirodyti kaip gana lengvas darbas, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte naudotis profesionalo paslaugomis. Jūsų kiemas yra jūsų namų pratęsimas, jūsų stiliaus ir gyvenimo būdo atspindys. Tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pamato atvykę į jūsų namus, todėl tikėtina, jog norite, kad jis būtų visiškai tobulas. Taip sakant, kad pirmas […]

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Nesvarbu, ar tai lipnios juodos dėmės ant jūsų dušo užuolaidos, ar blankios baltos dėmės ant rūsio grindų, ar aptaki oranžinė plėvelė, kuri susidaro ant jūsų virtuvės kanalizacijos, buitinis pelėsis yra daugiau nei negražus. Kai kuriais atvejais namuose pelėsis gali jus susargdinti, ypač jei turite alergiją ar astmą. Nesvarbu, ar esate alergiškas pelėsiams, ar ne, pelėsis […]

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Daugelis žmonių yra atsargūs dėl bičių, tačiau širšės yra tas vabzdys, kurio apskritai nesinori matyti aplink savo namus. Dėl savo didžiulio dydžio ir sugebėjimo ne kartą įgelti, šie skraidantys vabzdžiai gali rimtai sugadinti jūsų dieną. Pasaulyje yra apie 20 rūšių širšių ir jos sutinkamos visuose žemynuose. Bet nesvarbu, kokia rūšis zuja aplink jūsų kiemą ar […]