Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

1

Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

Trinkelių klojimas daugeliui žmonių gali pasirodyti kaip gana lengvas darbas, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte naudotis profesionalo paslaugomis. Jūsų kiemas yra jūsų namų pratęsimas, jūsų stiliaus ir gyvenimo būdo atspindys. Tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pamato atvykę į jūsų namus, todėl tikėtina, jog norite, kad jis būtų visiškai tobulas. Taip sakant, kad pirmas įspūdis būtų pakerintis.

Žinoma, jei turite patirties ar klojate trinkeles kitiems, tai pas save namuose, žinoma, galite atlikti darbus patys.  Kitu atveju, verčiau kreiptis į specialistus, nes trinkelių klojimas tai ne tik darbo jėga, tai ir patirtis ir žinios. Todėl kai samdote kraštovaizdžio kūrimo įmonę, galite tiesiog atsipalaiduoti, patogiai įsitaisyti ir stebėti kaip jūsų kiemas transformuojasi prieš jūsų akis.

Trinkelių pasirinkimas

Smagiausia dalis, į kurią galite įsitraukti, nesvarbu, ar patys klojate trinkeles, ar tą daro profesionalų komanda, yra spalvų, medžiagų ir stiliaus pasirinkimas. Jei nesate tikri, kas ir kur tiks geriausiai, trinkelių klojimo ir dizaino komanda visada pasirengę pateikti rekomendacijas. Žmonės šioje srityje dirbę metų metus žino, kas kur tinka geriausiai. Tačiau paskutinis žodis vis tiek jūsų, tai vis dėl to, jūsų kiemas!

Renkantis trinkeles tikrai yra nemažai pasirinkimų. Trinkelės būna skirtingų formų, skirtingų dydžių ir spalvų. O kur dar trinkelių klojimo raštas. Galima kloti persipinančias trinkeles, pinimo iminacija, galima eglutės raštu, ar taip vadinamais neštuvų sukibimo keliais būdais  – variantų išties nemažai, tad fantazija tikrai turi erdvės plėtimuisi. Ir rašto pasirinkimas ne tik dėl grožio, tam tikras trinkelių klojimo raštas gali atitikti tris funkcijas: grindinio tekstūros formavimas, spalvotų trinkelių suderinimas, grindinio dangos sustiprinimas.

Taip pat esama tam tikrų techninių rekomendacijų, į kurias tiesiog privaloma įsiklausyti. Didelio eismo vietose ir važiuojamosiose dalyse specialistai patars, kokias geriausias trinkeles naudoti. Jei savo kieme einate tik pėsčiomis, tuomet galite rinktis ką nors mažiau patvaraus, bet gražesnio. Tuo tarpu įvažiavimui į garažą ar automobilio stovėjimo vietą turite iškloti atsparesnėmis apkrovai trinkelėmis.

Trinkelės takams ir įvažiavimams (kur didesnė apkrova) klojamo skirtingai. Pavyzdžiui, palyginimui, pėsčiųjų takams užtenka 5 cm storio trinkelės, ten kur važinės lengvieji automobiliai, jau reikia 6 cm storio trinkelių, o kur sunkusis transportas, jau reikia 8 cm storio trinkelių. Atitinkamai skiriasi ir pagrindo paruošimas.

Pasirinkimų yra tiek daug, kad labai svarbu pasirinkti trinkeles tinkamas jūsų poreikiams. Nenorite, kad po poros metų viską kartotumėte iš naujo. Tuo labiau, jog trinkelių klojimas yra sudėtingas darbas ir jo kaina ne tokia, jog po poros metų būtų  patogu viską daryti iš naujo. Todėl apsispręsti pasitelkus visą informaciją, reikia atsakingai.

Sklypo ypatybės

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į žemės sklypo ypatybes, taip pat į dirvožemio kokybę ir tipą. Galbūt jūsų kiemas kalvotas ir nelygus.  Galbūt gruntas nėra itin tvirtas.

Atsižvelgiant į tai koks jūsų sklypas ir jo ypatybes, profesionali trinkelių klojimo komanda pasiūlys geriausią pagrindą po trinkelėmis, pasiūlys patogiausią ir tinkamiausią išplanavimą jūsų sklypui, nurodys kur galima daryti nuolydį, o kur laiptelius. Profesionalai aprėpia viską – jie gali sukurti gražias erdves jūsų sode, strategiškai pakloję trinkeles tinkamose vietose, atsižvelgdami į jūsų specifinius reikalavimus ir poreikius. Grindinio ir kiemo klojimas trinkelėmis gali pagerinti ir netgi visiškai pakeisti jūsų sodo ar kiemo vaizdą.

Rekomenduojame

Patarimai nuomojantis pirmąsias komercines patalpas

Patarimai nuomojantis pirmąsias komercines patalpas

Jei esate pasirengę išsinuomoti pirmąsias komercines patalpas savo įmonei, pirmiausia reikia daug ką apsvarstyti. Procesas gali būti sudėtingas, o daugybė veiksnių gali turėti įtakos jūsų galutiniam sprendimui. Nuomininkas turi apgalvoti nuomos vietos ir kainos santykį, nuomos sąlygas ir trukmę bei tai, ar biuro patalpos suteikia galimybių plėsti verslą ateityje. Taigi, jei manote, kad esate pasirengę […]

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Rinktis dušo padėklą ar dušo kabiną?

Dažnai namų ir butų savininkams vonios kambario įrengimo etape iškyla klausimas: „Kas yra geriau – dušo padėklas ar dušo kabina? Atrodytų, kad atsakymas paprastas: jei norite viską padaryti greitai, pasirinkite paruoštą dušo kabiną, jei norite kažko nestandartinio – sukurkite dušo zoną pagal savo norus ir poreikius su dušo padėklu. Tiesą sakant, sprendimą kartais priimti būna […]

Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

Stogo langai ir jų svarbūs privalumai

Stogo langai gali suteikti daugiau natūralios šviesos ir pagerinti patalpų vėdinimą tose jūsų namo vietose, kuriose viso to reikia labiausiai ir kuriose standartiniai vertikalūs langai būtų nepraktiški, nes negalėtų padėti pasiekti norimo rezultato. Stogo langai, kaip ir sufleruoja jų pavadinimas, yra langai, kurie įmontuojami į namo stogą. Jie gali būti atidaromi arba neatidaromi ir puikiai […]

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Nuotekų valymo įrenginiai – kas sudaro kainą?

Tekantis vanduo iš krano bei tualetas vonios kambaryje nėra kažkoks stebuklas ar privalumas. Tai būtinybe ir kasdienybe. Deja, ne visur jų įrengimas yra paprastas kaip du kart du. Kartais tenka paplūšėti ar net pasukti galvą, kaip turėti šiuos atrodytų 21 amžiuje įprastus dalykus. Lietuvoje vis dar daug namų ūkių, kurie dėl įvairių priežasčių negali prisijungti […]

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Kaip teisingai pervežti pianiną?

Pianino pervežimas yra sunkus darbas. Ne vien dėl to, kad tai sunkus daiktas, tačiau ir dėl savo gabaritų bei jautrumo. Prieš judinant šį įstabų muzikos instrumentą verčiau apsvarstykite galimybę pasikviesti profesionalius perkraustytojus, kurie žino kaip elgtis su pianinu. Tai ypač aktualu tuomet, kai pianinas yra kažkelintame aukšte ir netelpa į liftą ar laiptinė, koridorius yra […]

Automobilio nuoma per atostogas

Automobilio nuoma per atostogas

Po įtempto darbo ir gyvenimo būdo atostogos gali būti pats geriausias būdas atpalaiduoti kūną bei mintis. Patogumui ir komfortui užtikrinti atostogų metu, vis daugiau žmonių renkasi automobilio nuomos paslaugą. Štai kokie yra pagrindiniai automobilio nuomos per atostogas pranašumai: Keliaujant automobiliu patogu, jog galima individualiai planuoti ir koreguoti maršrutą, neatsižvelgiant į kitus. Galima lengvai ir patogiai […]