Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

1

Kodėl trinkelių klojimą turėtumėte patikėti profesionalams?

Trinkelių klojimas daugeliui žmonių gali pasirodyti kaip gana lengvas darbas, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte naudotis profesionalo paslaugomis. Jūsų kiemas yra jūsų namų pratęsimas, jūsų stiliaus ir gyvenimo būdo atspindys. Tai yra pirmas dalykas, kurį žmonės pamato atvykę į jūsų namus, todėl tikėtina, jog norite, kad jis būtų visiškai tobulas. Taip sakant, kad pirmas įspūdis būtų pakerintis.

Žinoma, jei turite patirties ar klojate trinkeles kitiems, tai pas save namuose, žinoma, galite atlikti darbus patys.  Kitu atveju, verčiau kreiptis į specialistus, nes trinkelių klojimas tai ne tik darbo jėga, tai ir patirtis ir žinios. Todėl kai samdote kraštovaizdžio kūrimo įmonę, galite tiesiog atsipalaiduoti, patogiai įsitaisyti ir stebėti kaip jūsų kiemas transformuojasi prieš jūsų akis.

Trinkelių pasirinkimas

Smagiausia dalis, į kurią galite įsitraukti, nesvarbu, ar patys klojate trinkeles, ar tą daro profesionalų komanda, yra spalvų, medžiagų ir stiliaus pasirinkimas. Jei nesate tikri, kas ir kur tiks geriausiai, trinkelių klojimo ir dizaino komanda visada pasirengę pateikti rekomendacijas. Žmonės šioje srityje dirbę metų metus žino, kas kur tinka geriausiai. Tačiau paskutinis žodis vis tiek jūsų, tai vis dėl to, jūsų kiemas!

Renkantis trinkeles tikrai yra nemažai pasirinkimų. Trinkelės būna skirtingų formų, skirtingų dydžių ir spalvų. O kur dar trinkelių klojimo raštas. Galima kloti persipinančias trinkeles, pinimo iminacija, galima eglutės raštu, ar taip vadinamais neštuvų sukibimo keliais būdais  – variantų išties nemažai, tad fantazija tikrai turi erdvės plėtimuisi. Ir rašto pasirinkimas ne tik dėl grožio, tam tikras trinkelių klojimo raštas gali atitikti tris funkcijas: grindinio tekstūros formavimas, spalvotų trinkelių suderinimas, grindinio dangos sustiprinimas.

Taip pat esama tam tikrų techninių rekomendacijų, į kurias tiesiog privaloma įsiklausyti. Didelio eismo vietose ir važiuojamosiose dalyse specialistai patars, kokias geriausias trinkeles naudoti. Jei savo kieme einate tik pėsčiomis, tuomet galite rinktis ką nors mažiau patvaraus, bet gražesnio. Tuo tarpu įvažiavimui į garažą ar automobilio stovėjimo vietą turite iškloti atsparesnėmis apkrovai trinkelėmis.

Trinkelės takams ir įvažiavimams (kur didesnė apkrova) klojamo skirtingai. Pavyzdžiui, palyginimui, pėsčiųjų takams užtenka 5 cm storio trinkelės, ten kur važinės lengvieji automobiliai, jau reikia 6 cm storio trinkelių, o kur sunkusis transportas, jau reikia 8 cm storio trinkelių. Atitinkamai skiriasi ir pagrindo paruošimas.

Pasirinkimų yra tiek daug, kad labai svarbu pasirinkti trinkeles tinkamas jūsų poreikiams. Nenorite, kad po poros metų viską kartotumėte iš naujo. Tuo labiau, jog trinkelių klojimas yra sudėtingas darbas ir jo kaina ne tokia, jog po poros metų būtų  patogu viską daryti iš naujo. Todėl apsispręsti pasitelkus visą informaciją, reikia atsakingai.

Sklypo ypatybės

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į žemės sklypo ypatybes, taip pat į dirvožemio kokybę ir tipą. Galbūt jūsų kiemas kalvotas ir nelygus.  Galbūt gruntas nėra itin tvirtas.

Atsižvelgiant į tai koks jūsų sklypas ir jo ypatybes, profesionali trinkelių klojimo komanda pasiūlys geriausią pagrindą po trinkelėmis, pasiūlys patogiausią ir tinkamiausią išplanavimą jūsų sklypui, nurodys kur galima daryti nuolydį, o kur laiptelius. Profesionalai aprėpia viską – jie gali sukurti gražias erdves jūsų sode, strategiškai pakloję trinkeles tinkamose vietose, atsižvelgdami į jūsų specifinius reikalavimus ir poreikius. Grindinio ir kiemo klojimas trinkelėmis gali pagerinti ir netgi visiškai pakeisti jūsų sodo ar kiemo vaizdą.

Rekomenduojame

Automobilio nuoma per atostogas

Automobilio nuoma per atostogas

Po įtempto darbo ir gyvenimo būdo atostogos gali būti pats geriausias būdas atpalaiduoti kūną bei mintis. Patogumui ir komfortui užtikrinti atostogų metu, vis daugiau žmonių renkasi automobilio nuomos paslaugą. Štai kokie yra pagrindiniai automobilio nuomos per atostogas pranašumai: Keliaujant automobiliu patogu, jog galima individualiai planuoti ir koreguoti maršrutą, neatsižvelgiant į kitus. Galima lengvai ir patogiai […]

Nekilnojamas turtas Druskininkuose: kaip išsirinkti?

Nekilnojamas turtas Druskininkuose: kaip išsirinkti?

Neretai būstą išsirinkti labai sudėtinga. Stebėtis nereikia. Juk neretai reikia pagalvoti ne tik apie kainas, esančias rinkoje, bet ir kitus dalykus. Juk kiekvienam labai svarbu, jog namai atitiktų keliamus reikalavimus. Visgi reikia pastebėti, jog kai kurių žmonių keliami kriterijai yra labai dideli, todėl nekilnojamo turto agentams sudėtinga pasiūlyti klientams tai, kas jiems patiktų. Nekilnojamas turtas […]

Nuosavas būstas – paskola ar nuoma?

Nuosavas būstas – paskola ar nuoma?

Ilgą laiką nuomininkai gali pabrėžti, kad jie „išmeta pinigus“ su kiekviena mėnesine įmoka. Galų gale, namų savininkai turi sukurti nuosavybės vertę kiekvieną kartą, kai jie moka savo hipoteką. Bet ar tai reiškia, kad vienas variantas yra geresnis už kitą? Tai nėra taip supjaustyta ir išdžiovinta.Nors būsto pirkimas gali turėti finansinės naudos ilguoju laikotarpiu, jis taip […]

Prikabinamų namelių nuoma, kur galima keliauti?

Prikabinamų namelių nuoma, kur galima keliauti?

 Prikabinamų namelių nuoma tampa vis labiau populiaresnė pramoga siekiant kokybiškai praleisti laika ir siekiant sutaupyti pinigų kelionėje. Tai pramoga, kuri leidžia keliauti jums patiems patinkančiais maršrutais. Taip pat tai leidžia keliauti didesniam kiekiui žmonių, žinoma tai priklauso nuo namelio dydžio. Taipogi tai leidžia kartu su savimi pasiimti savo augintinius, ko negali daryti keliaujant ir apsistojant […]

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Nesvarbu, ar tai lipnios juodos dėmės ant jūsų dušo užuolaidos, ar blankios baltos dėmės ant rūsio grindų, ar aptaki oranžinė plėvelė, kuri susidaro ant jūsų virtuvės kanalizacijos, buitinis pelėsis yra daugiau nei negražus. Kai kuriais atvejais namuose pelėsis gali jus susargdinti, ypač jei turite alergiją ar astmą. Nesvarbu, ar esate alergiškas pelėsiams, ar ne, pelėsis […]

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Daugelis žmonių yra atsargūs dėl bičių, tačiau širšės yra tas vabzdys, kurio apskritai nesinori matyti aplink savo namus. Dėl savo didžiulio dydžio ir sugebėjimo ne kartą įgelti, šie skraidantys vabzdžiai gali rimtai sugadinti jūsų dieną. Pasaulyje yra apie 20 rūšių širšių ir jos sutinkamos visuose žemynuose. Bet nesvarbu, kokia rūšis zuja aplink jūsų kiemą ar […]