KAUNE, ŽALIAKALNYJE, P.KALPOKO G. 79, IŠNUOMOJAMI NAUJAI ĮRENGTI APARTAMENTAI.

Plotas 100 m²
Aukštas 1 iš 3.
Kambariai 3.
Statybos metai 2016 m., vidaus įrengimas baigtas 2018 m.
Į nuomos kaina įeina požeminis garažas, bei uždaras, privatus, vidinis kiemas su lauko terasa.

VIETA

Apartamentų vieta mieste dėkinga tiek lengvu susiekimu su automagistrale Vilnius-Klaipėda, tiek su Kauno Senamiesčiu. Atstumas iki Senamiesčio nesiekia nei 1,5 km.
Atstumas iki Neries pakrantės 200 metrų. Kelių kilometrų atstumu yra žinomas Kauno Ąžuolyno parkas.

IŠPLANAVIMAS

100 m² plote įrengti 2 miegamieji, bendra svetainė su valgomuoju, vonios kambarys su sanmazgu ir dušu, drabužinė. Į terasą patenkama iš kambario ir svetainės. Terasa yra erdvi apie 15 m², privatumo joje būnant dar labiau suteikia pulteliu valdoma markizė.
Į apartamentus patenkama iš lauko per tambūrą, kuris yra bendras su dar vienais apartamentais. Požeminis automobilio garažas yra po namu.
Terasos pusė orentuota į pietvakarius, vieno kambario ir vonios kambario pusė orentuota į rytus.

INTERJERAS

Apartamentams įrengti prireikė daug laiko ir kruopštumo. Interjerą įrenginėjo dizainerių studija iki mažiausių detalių. Visi medžio masyvo baldai, durys, dekoro detalės įrengti pagal interjero dizaino projektą. Kiekvienas baldas buvo kuriamas individualiai, tiek iš ilgaamžiškumo ir praktiškumo pusės, tiek iš ramybės ir prabangos suteikiančių pojūčių pusės. Sienų, durų, grindų, baldų spalvos parinktos šiltos, dominuoja šviesios ir tamsiai rudos spalvos. Tik pabuvus ilgiau šiuose išnuomojamuose namuose galima pajausti ramybės, modernumo ir kokybės jausmų mišinį. Modernumo ir interjero mados akcentai – atviros betoninės lubos su įrengtais šviestuvais. Taip pat erdvės pojūtį padidina ne tik aukštos lubos, bet ir aukštos, nestandartinės medžio masyvo vidaus durys.

ĮRENGIMAS

• Apartamentai įrengti pilnai: nuo jau pajungto interneto , TV palydovinės sistemos, apsaugos sistemų iki indaplovės, skalbimo mašinos ir kitos įrangos būtinos buityje.
• Virtuvės zonos įrengimas: stalviršis ir plautuvė iš marmuro plokštės, baro tipo stalas pritaikytas prie 3 baro kėdžių. Svetainėje taip pat yra stalas, kuris gali būti pritaikytas tiek darbui tiek valgymui ne baro kėdėse.
• Miegamuosiuose kambariuose įrengtos sieninės spintos, darbo stalas, dvigulė miegama lova.
• 2 nauji plokščiaekraniai TV – svetainėje ir miegamajame.
• Santechnika – nepriekaištinga.
• Šildymas – dujinis , grindinis – labai ekonomiškas- apie 50 Eurų žiemos metu.
• Autonominio dujinio šildymo sistema – pati moderniausia ir ekonomiškiausia- reguliuojama temperatūra individualiai kiekviename kambaryje.
• Įrengta kondicionavimo-vėdinimo sistema.

NUOMOS SĄLYGOS

• 1000 Eur/mėn. + kiti mokesčiai (vanduo, dujos, elektra)
• Depozitas už 6 mėnesius.
• Gyvūnai negalimi.
• Išnuomojami ne trumpesniam nei vieneriems metams.

www.vilniaus-turtas.lt

100

1

3

1000 €

+370 673 22322 Rašyti el.laišką

Kauno m. sav., Žaliakalnis, P. Kalpoko g.

www.vilniaus-turtas.lt

ID: 288001   2018-05-15