30 €

Pabodęs, skubotas, triukšmingas gyvenimo šurmulys nuvargino Jus ir norite įsimintino, ramaus, romantiško, netradicinio, gal truputį ekstremalaus (priklausomai nuo oro sąlygų) poilsio – tai geriausia, ką galite pasiūlyti sau ir savai kompanijai.

Gal pas Jus atvyko svečiai ir nusprendėte jiems parodyti Rumšiškių liaudies buities muziejų. Galite ten nuvykti automobiliu, bet kelionė jachta paliks jiems daugiau neišdildomų įspūdžių.

Esate pamąstymuose, kur nuošaliai susitikti su verslo partneriais ar suinteresuotais asmenimis netradicinėje aplinkoje – jachta „VYTIS“ puiki vieta tokiam sumanymui realizuoti.

Norite įsimintinų nuotraukų – galite įgyvendinti netradicinės fotosesijos sumanymą.
Plaukimas jachta Pagal individualų, su jachtos kapitonu aptartą maršrutą, galėsite susipažinti su marių pakrančių vietovėmis, jei pageidausite su sustojimais maudymuisi ar kepsnio suvalgymui Meilės, Rumšiškių, Bebrų ar Bangos įlankose.

Patikima, saugi jūrinė jachta kartu su kapitonu garantuoja Jums saugumą ir komfortą: kambuzas (virtuvė), indai, geriamas vanduo. Laive yra galjūnas (tualetas), taigi galėsite be jokio rūpesčio mėgautis plaukimu

 
Šis skelbimas ( ID: 92782 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Atnaujinti