Išnuomojamas tvarkingas ir jaukus 2 kambarių butas su papildomu kambariu (poilsio – darbo kambario zona) Vilijampolės rajone, Demokratų g. blokiniame name, penktame aukšte. Bendras buto plotas 48 kv. m., virtuvė – 5.5 kv.m. darbo kambarys – 9 kv.m., miegamasis – 13 kv.m. su balkonu, svetainė – 18 kv.m. pereinama į miegamojo ir darbo kambarį.

Naujai suremontuotas miegamasis, vonios kambaryje atliktas kapitalinis remontas: keistas visas vamzdynas ir santechnika, nauja vonia, tualetas, įrengtas naujas apšvietimas. Butas pilnai įrengtas. Grindys – sudėtas laminatas ir plytelės vonios zonoje, sienos – dažytos ir tapetuotos, keista dalinai el. instaliacija, įstatytos dvigubos durys, sudėti plastikiniai langai, daug bute šviesos. Butas labai šiltas. Labai maži komunaliniai mokesčiai, didžiausia šildymo sąskaita siekė tik 32 eur už 2017 m. vasario mėnesį. Yra kabelinė televizija ir internetas. Tvarkinga laiptinė, rakinama kodinė spyna, keistas bendras namo vamzdynas ir renovuotas stogas.

50 m atstumu parduotuvė „Maxima“, iki viešojo transporto tik 200 m atstumas. Visai netoli yra Vilijampolės turgus, sporto klubas. Iki miesto centro tik 5 minutės kelio automobiliu. 300 m atstumu yra Neries krantinės parkas, įrengtas dviračių takas, treniruoklių zona.

Butas išnuomojamas su visais gyvenimui reikalingais baldais ir buitine technika (šaldytuvas, skalbimo mašina, viryklė).

Ieškomi nuomininkai, tvarkinga dirbanti pora arba vienas (-a) dirbantis asmuo, be vaikų ir gyvūnų bent 1 metams laiko.

Laisvas butas nuo vasario 1 d.

48

2

5

5

230 €

+37067369550 Rašyti el.laišką

Kauno m. sav., Kaunas, Vilijampolė, Demokratų g.

www.superhouse.lt

ID: 260516   2017-11-19