Batutu nuoma ir pardavimas
 

Visi mūsų pripučiami batutai yra PROFESIONALŪS, t.y. pagaminti iš ypač tvirtos medžiagos, todėl jie tinka organizuojant šventes vaikams, kurių amžius gali būti nuo 2 iki 16 metų, ir ant jų vienu metu gali pramogauti daugiau vaikų, o ne 2-4 vaikai kaip ant šeimos naudojimui skirtų („brezentinių“) batutų!!! Būtent dėl šios priežasties mūsų nuomojami pripučiami batutai yra skirtingų dydžių, tinkamų skirtingoms vaikų amžiaus grupėms. Daugiau informacijos apie mūsų nuomuojamus pripučiamus batutus, jų dydžius, nuomos kainas bei nuomos sąlygas žiūrėkite mūsų tinklalapiuose batutunuoma.com ir batutaivaikams.com

Mūsų batutai yra su vaikų mėgstamais personažais (Žaibas, Princesės, Mikė Pukuotukas, Žmogus Voras ir kt.), todėl vaikai jais ypatingai žavisi.

Jeigu iškilo klausimų, kurį batutą išsirinkti, skambinkite mums mob. Tel. 860760090, ir mes Jums patarsime, atsižvelgdami į šventėje dalyvausiančių vaikų amžių, skaičių, vaikų „patirtį“ pramogaujant ant batutų.

Su mūsų batutais sukursite nuostabią vaiko gimtadienio, vaiko krikštynų, įmonių pobūvio, vaikų darželio, kaimo turizmo sodybos, kaimo/miestelio/miesto bendruomenės ar kt. šventę!

Vilniuje ir Vilniaus r. batutų pristatymas NEMOKAMAS !!! Jums pageidaujant galimas pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą. Taikomos nuolaidos klientams patiems pasiimant ir grąžinant batutus!

Paieskos zodziai: batutu nuoma, batutai, batutų nuoma, pripučiami batutai, pripuciami batutai, pripuciamu batutu nuoma, pripučiamų batutų nuoma, batutai vaikams, pramogos vaikams, batutas, nuomojame batutus, pripuciamos ciuozyklos, pripuciami, pripuciami atrakcionai, pripučiami atrakcionai, čiuožyklos, pripučiami, batuto nuoma, pripuciamas batutas, pripuciamo batuto nuoma

Šis skelbimas ( ID: 30943 ) neaktyvus, todėl kontaktinė informacija nepateikiama.
Jei tai Jūsų skelbimas, prisijunkite Mano skelbimai ir atnaujinkite skelbimą