Ar kaina – pagrindinis kriterijus sandėlio nuomoje?

1

Ar kaina – pagrindinis kriterijus sandėlio nuomoje?

Kaina – visuomet rimtas argumentas. Dažnai tipinis verslininkas pirmiausia žiūri tik į kainą, o vėliau tik į visus kitus kriterijus. Ir daugeliu atveju tokia taktika gali pasiteisinti, taip pat ir sandėlių nuomoje. Nes čia pasirinkimas yra kur kas paprastesnis nei nuomojantis biurą ar patalpas prekybai. Čia nėra labai svarbu patalpų estetinė išvaizda ar potencialus lankytojų srautas.

Tačiau taip pat negalima sakyti, kad nuomojantis sandėlius svarbu tik nuomos kaina, o visa kita neturi reikšmės. Sandėlių nuomos kriterijuose taip pat yra svarbių argumentų:

  • Ar patogus privažiavimas bei išvažiavimas pagrindinėmis miesto kryptimis. Patogiausia, jei sandėlys siejasi su miesto aplinkkeliu, iš kurio galima patogiai išvažiuoti visomis kryptimis.
  • Kokios pakrovimo bei iškrovimo galimybės? Kadangi į sandėlius vežami dideli prekių kiekiai, labai svarbu, kad būtų patogu prekes iškrauti autokrautuvais tiesiai į sandėlį.
  • Sandėlio aukštis. Tinkamai sandėliuojant prekes, aukštis smarkiai didina sandėlio kubatūrą ir leidžia sutalpinti gerokai daugiau prekių nei sandėlyje su žemomis lubomis.
  • Kiti parametrai. Priklausomai nuo to, kas bus sandėliuojama, sandėliams dažnai keliami papildomi kriterijai. Dažniausiai tai palaikoma temperatūra (jei sandėlys be apšiltinimo, bus labai brangu palaikyti šiltą temperatūrą žiemos periodu), reikalingas oro drėgnumas ar kitos papildomos sąlygos, kas praktikoje nuomojant sandėlius sutinkama gan dažnai.

Kadangi kriterijų yra ne tiek ir mažai, todėl dažnai reikia gerai pasvarstyti, iki pasirašant sandėlio nuomos sutartį, nes po jos pasirašymo iš karto reikia sumokėti avansą, kuris apsigalvojus jau nebebus grąžintas. O norint išsirinkti gerą sandėlį, reikia peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, o geriausius pasiūlymus galima rasti PATALPŲNUOMA.NET interneto puslapyje:

http://www.patalpunuoma.net/home/filter/category/2/sandliai

Kai rinksitės, būtinai pažymėkite reikiamą miestą.

Trumpalaikė nuoma – kaip uždirbti daugiau?

Trumpalaikė nuoma – kaip uždirbti daugiau?

Jei užsiimate trumpalaike butų ar apartamentų nuoma ir nesate girdėję apie Airbnb – tuomet laikas suklusti ir pasimokyti kaip uždirbti daugiau. Kas yra Airbnb? Airbnb – tarptautinė platforma skirta suvesti keliautojus su vietiniais žmonėmis, kurie nuomoja būstus. Keliautojams suteikiama galimybė apsigyventi ne nudailintuose tarptautinių standartų besilaikančiuose viešbučiuose, tačiau būstuose, kurie leidžia pajausti kaip gyvena vietiniai. […]

  Straipsniai »
Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Kaip susikurti patrauklų interjerą nuomojamame būste?

Būsto nuoma klesti jau nuo neatmenamų laikų, ir nors NT ekspertai ragina įsigyti nuosavą butą, daugelis jaunimo neskuba įsipareigoti bankams ir renkasi gyvenimą nuomojamame būste. Jei teko ieškoti buto, tikriausiai žinote, kaip sunku rasti idealų variantą, kur patiktų viskas, įskaitant ir vietą, ir interjerą. Ekspertai pataria, kaip pasirinktą nuomai būstą paversti jaukiu ir maloniu. Norint […]

  Straipsniai »
3 priežastys, kodėl kaminų įdėklai yra būtini kiekvieniems namams

3 priežastys, kodėl kaminų įdėklai yra būtini kiekvieniems namams

Įrengiant naujus namus, kaminų įdėklai yra savaime suprantamas dalykas, net nekyla diskusijų ar jie reikalingi ar ne. Tuo tarpu senesnės statybos namai, kuriuose tėra tik paprastas mūrinis kaminas, dar kartais pasvarsto, ar reikia. Specialistai ragina nesvarstyti, nes kaminų įdėklai padeda apsaugoti kaminą bei gali apsaugoti nuo gaisro. Kaminų įdėklai apsaugo nuo mūrinio kamino ardymo Veikiami […]

  Straipsniai »
Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Planuojantiems atostogas: kaip išsirinkti viešbutį arba Ar galima kliautis jo kokybę ženklinančiomis žvaigždėmis?

Bendrovės TNS LT atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvos poilsiautojai vis labiau rūpinasi poilsio komfortu bei domisi viešbučių kokybe. Ir tai suprantama, nes per poilsinę kelionę, pvz., į Egiptą ar Turkiją, labai didelę laiko dalį praleidžiame būtent viešbučio teritorijoje. Tikimasi, kad apie apgyvendinimo kokybę informuoja prie viešbučio pavadinimo segamos žvaigždutės. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Tik ar […]

  Straipsniai »