Kaina – visuomet rimtas argumentas. Dažnai tipinis verslininkas pirmiausia žiūri tik į kainą, o vėliau tik į visus kitus kriterijus. Ir daugeliu atveju tokia taktika gali pasiteisinti, taip pat ir sandėlių nuomoje. Nes čia pasirinkimas yra kur kas paprastesnis nei nuomojantis biurą ar patalpas prekybai. Čia nėra labai svarbu patalpų estetinė išvaizda ar potencialus lankytojų srautas.

Tačiau taip pat negalima sakyti, kad nuomojantis sandėlius svarbu tik nuomos kaina, o visa kita neturi reikšmės. Sandėlių nuomos kriterijuose taip pat yra svarbių argumentų:

  • Ar patogus privažiavimas bei išvažiavimas pagrindinėmis miesto kryptimis. Patogiausia, jei sandėlys siejasi su miesto aplinkkeliu, iš kurio galima patogiai išvažiuoti visomis kryptimis.
  • Kokios pakrovimo bei iškrovimo galimybės? Kadangi į sandėlius vežami dideli prekių kiekiai, labai svarbu, kad būtų patogu prekes iškrauti autokrautuvais tiesiai į sandėlį.
  • Sandėlio aukštis. Tinkamai sandėliuojant prekes, aukštis smarkiai didina sandėlio kubatūrą ir leidžia sutalpinti gerokai daugiau prekių nei sandėlyje su žemomis lubomis.
  • Kiti parametrai. Priklausomai nuo to, kas bus sandėliuojama, sandėliams dažnai keliami papildomi kriterijai. Dažniausiai tai palaikoma temperatūra (jei sandėlys be apšiltinimo, bus labai brangu palaikyti šiltą temperatūrą žiemos periodu), reikalingas oro drėgnumas ar kitos papildomos sąlygos, kas praktikoje nuomojant sandėlius sutinkama gan dažnai.

Kadangi kriterijų yra ne tiek ir mažai, todėl dažnai reikia gerai pasvarstyti, iki pasirašant sandėlio nuomos sutartį, nes po jos pasirašymo iš karto reikia sumokėti avansą, kuris apsigalvojus jau nebebus grąžintas. O norint išsirinkti gerą sandėlį, reikia peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, o geriausius pasiūlymus galima rasti PATALPŲNUOMA.NET interneto puslapyje:

http://www.patalpunuoma.net/home/filter/category/2/sandliai

Kai rinksitės, būtinai pažymėkite reikiamą miestą.Ar kaina – pagrindinis kriterijus sandėlio nuomoje?