Ar kaina – pagrindinis kriterijus sandėlio nuomoje?

1

Ar kaina – pagrindinis kriterijus sandėlio nuomoje?

Kaina – visuomet rimtas argumentas. Dažnai tipinis verslininkas pirmiausia žiūri tik į kainą, o vėliau tik į visus kitus kriterijus. Ir daugeliu atveju tokia taktika gali pasiteisinti, taip pat ir sandėlių nuomoje. Nes čia pasirinkimas yra kur kas paprastesnis nei nuomojantis biurą ar patalpas prekybai. Čia nėra labai svarbu patalpų estetinė išvaizda ar potencialus lankytojų srautas.

Tačiau taip pat negalima sakyti, kad nuomojantis sandėlius svarbu tik nuomos kaina, o visa kita neturi reikšmės. Sandėlių nuomos kriterijuose taip pat yra svarbių argumentų:

  • Ar patogus privažiavimas bei išvažiavimas pagrindinėmis miesto kryptimis. Patogiausia, jei sandėlys siejasi su miesto aplinkkeliu, iš kurio galima patogiai išvažiuoti visomis kryptimis.
  • Kokios pakrovimo bei iškrovimo galimybės? Kadangi į sandėlius vežami dideli prekių kiekiai, labai svarbu, kad būtų patogu prekes iškrauti autokrautuvais tiesiai į sandėlį.
  • Sandėlio aukštis. Tinkamai sandėliuojant prekes, aukštis smarkiai didina sandėlio kubatūrą ir leidžia sutalpinti gerokai daugiau prekių nei sandėlyje su žemomis lubomis.
  • Kiti parametrai. Priklausomai nuo to, kas bus sandėliuojama, sandėliams dažnai keliami papildomi kriterijai. Dažniausiai tai palaikoma temperatūra (jei sandėlys be apšiltinimo, bus labai brangu palaikyti šiltą temperatūrą žiemos periodu), reikalingas oro drėgnumas ar kitos papildomos sąlygos, kas praktikoje nuomojant sandėlius sutinkama gan dažnai.

Kadangi kriterijų yra ne tiek ir mažai, todėl dažnai reikia gerai pasvarstyti, iki pasirašant sandėlio nuomos sutartį, nes po jos pasirašymo iš karto reikia sumokėti avansą, kuris apsigalvojus jau nebebus grąžintas. O norint išsirinkti gerą sandėlį, reikia peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų, o geriausius pasiūlymus galima rasti PATALPŲNUOMA.NET interneto puslapyje:

http://www.patalpunuoma.net/home/filter/category/2/sandliai

Kai rinksitės, būtinai pažymėkite reikiamą miestą.

Rekomenduojame

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Pelėsio namuose problemas – su ja susiduria praktiškai visi

Nesvarbu, ar tai lipnios juodos dėmės ant jūsų dušo užuolaidos, ar blankios baltos dėmės ant rūsio grindų, ar aptaki oranžinė plėvelė, kuri susidaro ant jūsų virtuvės kanalizacijos, buitinis pelėsis yra daugiau nei negražus. Kai kuriais atvejais namuose pelėsis gali jus susargdinti, ypač jei turite alergiją ar astmą. Nesvarbu, ar esate alergiškas pelėsiams, ar ne, pelėsis […]

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Kaip saugiai atsikratyti širšių?

Daugelis žmonių yra atsargūs dėl bičių, tačiau širšės yra tas vabzdys, kurio apskritai nesinori matyti aplink savo namus. Dėl savo didžiulio dydžio ir sugebėjimo ne kartą įgelti, šie skraidantys vabzdžiai gali rimtai sugadinti jūsų dieną. Pasaulyje yra apie 20 rūšių širšių ir jos sutinkamos visuose žemynuose. Bet nesvarbu, kokia rūšis zuja aplink jūsų kiemą ar […]

Sieninė pakeliama lova spinta, kaip ją išsirinkti?

Sieninė pakeliama lova spinta, kaip ją išsirinkti?

Vienas geriausių sprendimų, gyvenantiems mažose erdvėse ir norintiems, turėti patogią lovą – sieninė pakeliama lova spinta. Ją įsirengti nėra sudėtinga, užtenka tik įsivertinti tris pagrindinius parametrus: sienos plotą, prie kurios ir bus montuojamas šis baldas, gylį, ir aukštį. Priklausomai koks yra jūsų gyvenamosios erdvės lubų aukštis, tokio aukščio lovą galite ir išsirinkti. Jums panorėjus, galite […]

Ką reikia žinoti apie tvoros statybas?

Ką reikia žinoti apie tvoros statybas?

Pastatyti tvorą – tai toli gražu ne pastatyti namą, todėl šį darbą gali atlikti bent kiek nagingesnis vyras. O gal net ir moteris su vyro pagalba. Žinoma, kiekvienas atvejis priklauso nuo to, kokia tai tvora, svarbiausia prieš statant žinoti keletą statybos reglamento taisyklių. Tvora iki tam tikro aukščio ir tam tikro „aklinumo“, jeigu statoma pačiame […]