Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma

5 €
3

Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma

*Akumuliatoriaus įkroviklio YATO YT 8301 nuoma- para tik 5 eurai (tinkamas automobilių, traktorių, motociklų ir motorinių valčių akumuliatorių įkrovimui. Įkroviklyje įmontuotas aukšto dažnio procesorius gali palaikyti tinkamą krovimo įtampą, apsaugo nuo perkrovos ir trumpo jungimo. Įkrovikliu galima įkrauti trijų tipų akumuliatorius: tradicinius švininius, gėlinius ir AGM tipo).
Didžiausia krovimo srovė: 8A
Palaikomi baterijų tipai: AGM, gelinis, skysto elektrolito
Matavimo diapazonas [V] 6-12
Rekomenduojama baterijos talpa [Ah] 5-200
*HECHT 2013“ yra automatinis 12 V akumuliatorių įkroviklis, kurio išėjimo srovė yra iki 15 A. Galima įkrauti švino rūgšties (Pb, ŠVINO RŪGŠTIS), gelio, EFB ir AGM baterijas. Įkroviklis automatiškai pasirenka tinkamiausią įkrovimo procesą, įkrovimo srovės yra nuo 2 A iki 15 A. Galima įkrauti nuo 4 iki 300 Ah talpos baterijas . Turi BOOST funkciją , kurios metu akumuliatorius greitai įkraunamas, kad automobilį būtų galima užvesti tik po 5 minučių įkrovimo.
Įkroviklio gale taip pat yra klasikinis 12 V lizdo „žiebtuvėlis“. Tai gali būti naudojama maitinti 12 V įrenginį. Pavyzdžiui, jei naudojate 12 V automobilinį šaldytuvą, atostogų metu galite jį lengvai maitinti iš standartinio 230 V lizdo – įkroviklį galite naudoti kaip adapterį. Taip pat galite maitinti įvairius 12 V įkroviklius planšetiniams kompiuteriams, telefonams ir kitiems įvairiems prietaisams, kurie skirti prijungti prie automobilio lizdo, tačiau didžiausia srovė neturi viršyti 7 A. , nuoma- para 5 eurai.
*LIFEPO4, Li- ion akumuliatoriaus įkroviklis,10 Ah. 14.6V. nuoma – para 5 eurai.

5 €
Susisiekti 861637933
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 482540   2023-11-19

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma
5 €

Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma

Atvėsus orams daugelis automobilių vairuotojų susiduria su problemomis, kuomet automobilis neužsiveda dėl išsikrovusios akumuliatoriaus baterijos, kad taip nenutiktų, atvėsus orams baterijas būtina pilnai įkrauti. Neturite kroviklio? Kreipkitės – padėsim, tel.8 616 37933, Kaunas. *Akumuliatoriaus įkroviklio YATO YT 8301 nuoma- para tik 5 eurai. Tinkamas automobilių, traktorių, motociklų ir motorinių valčių akumuliatorių įkrovimui. Įkroviklyje įmontuotas aukšto […]


Karcher plaunamo siurblio nuoma Kaune ir Kauno raj. Kaunas
10 €

Karcher plaunamo siurblio nuoma Kaune ir Kauno raj. Kaunas

Nuomojami plaunami siurbliai Karcher Puzzi8/1 skirti žmonėms, mėgstantiems švarą, prižiūrintiems savo namus, automobilius ir t.t. Siurblių privalumas yra giluminis purvo šalinimas. Atnaujinkite savo baldų apmušalus, čiužinius, kilimus, kėdes, sofas, automobilio saloną ir ne tik. Siurbliais labai paprasta naudotis (susitikus parodome kaip). *Yra galimybė pristatyti. *Prekiaujame Karcher chemija siurbliams. *Išrašome sąskaitas. Kontaktai +370-626-50927 Girios g. 15, […]