Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma

5 €
3

Akumuliatoriaus įkroviklio nuoma

Atvėsus orams daugelis automobilių vairuotojų susiduria su problemomis, kuomet automobilis neužsiveda dėl išsikrovusios akumuliatoriaus baterijos, kad taip nenutiktų, atvėsus orams baterijas būtina pilnai įkrauti. Neturite kroviklio? Kreipkitės – padėsim, tel.8 616 37933, Kaunas.
*Akumuliatoriaus įkroviklio YATO YT 8301 nuoma- para tik 5 eurai. Tinkamas automobilių, traktorių, motociklų ir motorinių valčių akumuliatorių įkrovimui. Įkroviklyje įmontuotas aukšto dažnio procesorius gali palaikyti tinkamą krovimo įtampą, apsaugo nuo perkrovos ir trumpo jungimo. Įkrovikliu galima įkrauti trijų tipų akumuliatorius: tradicinius švininius, gėlinius ir AGM tipo. Didžiausia krovimo srovė: 8A, rekomenduojama baterijos talpa [Ah] 5-200.
*HECHT 2013“ yra automatinis 12 V akumuliatorių įkroviklis, kurio išėjimo srovė yra iki 15 A. Galima įkrauti švino rūgšties (Pb), gelio ir AGM baterijas. Įkroviklis automatiškai pasirenka tinkamiausią įkrovimo procesą, įkrovimo srovės yra nuo 2 A iki 15 A. Galima įkrauti nuo 4 iki 300 Ah talpos baterijas . Turi BOOST funkciją , kurios metu akumuliatorius greitai įkraunamas, kad automobilį būtų galima užvesti tik po 5 minučių įkrovimo, nuoma- para 5 eurai.
*LIFEPO4, Li- on akumuliatoriaus įkroviklis 10 Ah. 14.6V. nuoma – para 5 eurai.

5 €
Susisiekti 861637933
Adresas: Kauno m. sav.,
ID: 482545   2024-05-28

Rekomenduojame

NaudotosKnygos.lt
Tepalinio oro kompresoriaus nuoma
10 €

Tepalinio oro kompresoriaus nuoma

Elektrinis, nedidelis oro kompresorius lengvai transportuojamas ratukų ir rankenos pagalba. Pastomoji kompresoriaus koja apvilkta guma, kad keltų mažesnį garsą ir vibraciją. Oro kompresorius sukurtas purškiamam dažymui, pneumatiniams įrankiams, smūginiams veržliarakčiams, smėliavimo įrangai ir kitiems darbams, kur reikalingas oro slėgis, atlikti. Variklio galia 1500 W, įtampa 220 V. , darbinis slėgis 8 bar, rezervuaro talpa 50 […]


Karcher plaunamo siurblio nuoma Kaune ir Kauno raj. Kaunas
10 €

Karcher plaunamo siurblio nuoma Kaune ir Kauno raj. Kaunas

Nuomojami plaunami siurbliai Karcher Puzzi8/1 skirti žmonėms, mėgstantiems švarą, prižiūrintiems savo namus, automobilius ir t.t. Siurblių privalumas yra giluminis purvo šalinimas. Atnaujinkite savo baldų apmušalus, čiužinius, kilimus, kėdes, sofas, automobilio saloną ir ne tik. Siurbliais labai paprasta naudotis (susitikus parodome kaip). *Yra galimybė pristatyti. *Prekiaujame Karcher chemija siurbliams. *Išrašome sąskaitas. Kontaktai +370-626-50927 Girios g. 15, […]